بهترین نکته غذایی که می توانید به دیگران بدهید؟
باز هم ، من تأکید می کنم که خوردن مناسب برای اهداف خود مهم است. اگر در حال برنامه ریزی برای نمایش هستید ، به رژیم خود بپیوندید و نگذارید تسلیم شوید. همچنان نظم داشته باشید.
دانیل گریسوم در مورد رژیم غذایی و تغذیه
فلسفه شما درباره تغذیه چیست؟
با رژیم خود سازگار باشید و سعی کنید تا حد ممکن آن را تمیز نگه دارید. خوب است هر وقت وعده های غذایی تقلب کنید.
یک روز معمولی را در رژیم غذایی خارج از فصل خود به ما بدهید:
رژیم خارج از فصل معمولاً روزانه حدود 300 گرم پروتئین مصرف می کنم. غذاهایی که برای این کار به کار می برم لرزش پروتئین آب پنیر ، گوشت بوقلمون زمینی ، مرغ کبابی ، ماهی تیلاپیا و سفیده تخم مرغ است.
روزانه حدود 350 گرم کربوهیدرات مصرف می کنم. غذاهایی که برای تحقق این امر استفاده می کنم رنده ، برنج ، سیب زمینی پخته شده و سالاد است.
یک روز معمولی در رژیم غذایی برش به ما بدهید:
رژیم غذایی مقدماتی مسابقه من سعی می کنم پروتئینم را با وزن بدنم مطابقت دهم ، بنابراین ممکن است کمی بیش از 210 گرم در روز شروع شود ، و بعد از آنکه من وزن خود را کاهش می دهم - به تدریج کاهش می یابد - اما هرگز زیر 190 گرم در روز نروم. من بسیار به داشتن لرزش پروتئین آب پنیر ، مرغ کبابی و ماهی تیلاپیا بسیار علاقه مندم.
در مورد کربوهیدرات من ، آن دسته در حدود 5 گرم در روز شروع می شود ، و به تدریج کاهش می یابد و من وزن می گیرم. من از تکانهای رنده ، سالاد و کربوهیدرات می خورم.
بهترین نکته غذایی که می توانید به دیگران بدهید؟
سعی کنید با رژیم غذایی خود مطابقت داشته باشید ، گاهی اوقات درست است که یک غذای تقلب بخورید ، اما اطمینان حاصل کنید که این معقول است و تمام کار سخت شما را تحت تأثیر قرار نمی دهد.

دنیای لاغری ، ,غذایی ,رژیم ,روز ,کنم ,یک ,رژیم غذایی ,در روز ,کاهش می ,می کنم ,گرم درمنبع

آموزش قدرت را برای کاهش وزن شروع کنید

در خواب بیشتر وزن کم کنید

2. رژیم غذایی با پروتئین بالا را دنبال کنید

سرکه را به رژیم غذایی خود اضافه کنید

روغن ماساژ

آشنايي با ماساژ گردن و فوايد آن

چگونه یک روغن ماساژ خوب انتخاب کنیم؟

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین جستجو ها

تاسیسات آرین آموزشگاه زبان آنلاین وطندوست امیر کد saman دو سوته خرید کن تحویل بگیر ردیاب جی پی اس وایزر اینجا همه چی هست فروشگاه اینترنتی تهران استور سایا دانلود بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ میباشد. ویتاسیب