بدن انسان حاوی چیزهای شگفت انگیز بسیاری است. بیشتر آنها به صورت ژنتیکی ، از والدین تا کودک تحویل داده شده اند ، و در مورد تغییر آنها اقدامات کمی وجود دارد. یکی از این ویژگی ها پای مورتون نامیده می شود. فقط در حدود 20-30 درصد از جمعیت جهان این ویژگی را دارند ، جایی که انگشت دوم بیشتر از اول ظاهر می شود. حدود 80 درصد از مبتلایان به پا مورتون از درد مزمن رنج می برند. بیشتر تصور می شود که از این پیکربندی نسبتاً نادر پا مشتق شده است. بیاموزید که چگونه می توان با استفاده از ماساژ درمانی ، ناراحتی از پای مورتون را کاهش داد.
پای مورتون: یک استخوان کوچک ، یک مشکل بزرگ

آیا می خواهید برای این مقاله اعتبار آموزش مداوم کسب کنید؟ بیشتر بدانید.

بدن انسان در واقع یک سیستم هماهنگ و شگفت انگیز از استخوان ها ، ماهیچه ها ، اندام ها ، غدد و تعداد بیشماری شگفتی دیگر است. بیشتر اوقات ، برای بسیاری از افراد ، دقیقاً همان روشی که قرار است بخواهد کار کند. بدن ما اجازه می دهد تا حرکت کنیم - به جلو ، عقب و پهلو. عفونتهای احتمالی خنثی می شود ، تغذیه به تمام مناطق تأمین می شود ، سموم از بین می روند و غیره و غیره. چنین دستگاهی کامل توسط مرد یا زن ساخته نمی شود.

اما حتی انسانها در کمال مطلق خود نیستند. هر کدام از ما یا باید بیشتر از همه بگویم ، ناهنجاری کوچکی ، ویژگی یا صفاتی داریم که ما را منحصر به فرد می کند. همه ما به نظر یکسان نیستیم ، به طور یکسان صحبت می کنیم یا به طور یکسان قدم می زنیم - به جز در یک پارامتر جهانی خاص.

در حالی که درمورد مقاله دیگری تحقیق کردم ، چیزی درباره خودم کشف کردم ، که بیش از 50 سال همیشه فکر میکردم که عادی باشد - فقط حالا که می فهمم توسط بعضی از آنها "ناهنجاری" نامیده می شود. (همچنین به آن سندرم مورتون نیز گفته می شود) ، بنابراین به نام دکتر دادلی J. مورتون ، پزشک ، جراح ارتوپدی ، محقق و نویسنده شناخته شده در دهه 1920 تا دهه 1950 شناخته شد. او این شرایط را توصیف کرد که به نظر می رسد انگشتان پا دیگر از انگشتان پا یا بزرگ "پا" بلندتر است.

دنیای لاغری ، ,مورتون ,یک ,پای ,ها ,ویژگی ,می شود ,پای مورتون ,شود ، ,ها ، ,کوچک ،منبع

آموزش قدرت را برای کاهش وزن شروع کنید

در خواب بیشتر وزن کم کنید

2. رژیم غذایی با پروتئین بالا را دنبال کنید

سرکه را به رژیم غذایی خود اضافه کنید

روغن ماساژ

آشنايي با ماساژ گردن و فوايد آن

چگونه یک روغن ماساژ خوب انتخاب کنیم؟

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

اپیلاسیون پوست حساس خرید و نصب پیچ و رولپلاک نمای ساختمان وام های گروه امید فروشگاه اینترنتی خزرمارکت پرس اکستروژن Hanya kataku saja هنر زندگی سایه بام سقف متحرک ناودون انجام نماشویی با قیمت مناسب